Závěsné WC Duravit D-Neo s zadním odpadem – recenze a specifikace (25870900001)


Úvod

Závěsné WC Duravit D-Neo s zadním odpadem je ideální volbou pro ty, kteří hledají bezproblémový způsob pro instalaci toalety do koupelny. Tento typ toalety bez splachovacího okruhu nabízí skvělé řešení pro úsporu místa a jednoduchou údržbu. Pokud stále váháte, zda Duravit D-Neo je tou správnou volbou pro vás, přečtěte si naši recenzi a podívejte se na specifikace níže.

Specifikace závěsného WC Duravit D-Neo

Zadní odpad

Tento typ WC má zadní odpad, což znamená, že odpadová trubka je umístěna za WC místo pod ním. Díky tomuto designu je instalace toalety mnohem jednodušší a snadnější nejen pro profesionály, ale i pro amatéry.

Bez splachovacího okruhu

Závěsné WC Duravit D-Neo nemá splachovací okruh, což znamená, že není potřeba instalovat vestavěné nádrže ani jiné splachovací systémy. Tímto způsobem jsou eliminovány rizika prasknutí toalety a taky je dosaženo výrazné úspory místa.

Bez prkénka

Závěsné WC Duravit D-Neo nemá prkénko, což znamená, že není potřeba vzpírat se proti prasklinám či únavě z obnovování vzhledu dřeva.

Objem splachování

Závěsné WC Duravit D-Neo má objem splachování 4,5/6 litru. Díky tomuto objemu lze snadno udržovat čistotu a hygienu v koupelně.

Povrch se snadnou údržbou

Závěsné WC Duravit D-Neo má povrch se snadnou údržbou. Jednoduše ho lze otřít měkkou houbičkou namočenou v teplé vodě a hejbe se tím s velmi laskavou průběžností.

Recenze závěsného WC Duravit D-Neo

Je možné, že se ptáte, zda je závěsné WC Duravit D-Neo stojí za to? Ano, určitě. Tento typ toalety nabízí jednoduchý a snadný způsob instalace, který umožňuje dosažení úspory místa v koupelně a nízké nároky na údržbu.

Závěsné WC Duravit D-Neo má také moderní design. Zaujmou vás jemné křivky a minimalistický styl toalety, které ji dělají ideální pro každou moderní koupelnu. Tento typ WC přichází bez prkénka, což znamená, že není nutné se starat se vzhledem dřeva a omezeným útokům.

Navíc, Duravit D-Neo nabízí objem splachování 4,5/6 litru. Tento objem je ideální pro udržení čistoty a hygieny v koupelně. Je také ideální v těch případech, kdy chcete zachovat vodní spotřebu na minimum.

V závěru tedy můžeme říci, že závěsné WC Duravit D-Neo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní design a jednoduchou instalaci. Nízká údržba a snadná čistota vám ušetří spoustu času a energie. Pokud hledáte kvalitní toaletu pro vaši koupelnu, zvažte závěsné WC Duravit D-Neo s zadním odpadem.

Duravit D-Neo s zadním odpadem si můžete koupit zde!