TENZO Nástěnná knihovna BRIDGE – zelená krása pro váš interiér

O PRODUKTU


Designová nástěnná knihovna BRIDGE od švédského výrobce nádherného skandinávského nábytku TENZO je skvělé řešení pro ty, kteří hledají elegantní a designovou knihovnu. Tento systém skládající se z jednotlivých zeleně lakovaných stojin a polic je velmi snadno instalovatelný na stěnu a podle vlastní chuti a potřeby můžete knihovnu měnit a upravovat.

BRIDGE je produkt, který přináší nejen skvělý vzhled do vašeho interiéru, ale také možnost si knihovnu upravovat podle chuti a potřeby. Díky této praktické funkci získáte dokonalou knihovnu, kterou můžete mít vždy ve svém oblíbeném a stylovém provedení.

Tato nástěnná knihovna je skvělým doplňkem do každého interiéru. Díky zelené barvě se bude skvěle hodit do jakéhokoliv prostoru a stylu. Pokud máte ve svém interiéru další kusy nábytku v zelené barvě nebo v barvě přírodního dřeva, tento produkt skvěle doladí váš interiér.

S ČÍM SLADIT

Nástěnná knihovna BRIDGE je vskutku parádní produkt, který krásně zakomponujete do jakéhokoliv prostoru a stylu. Díky zelené barvě vynikne jak ve světlém, tak i lehce tmavším interiéru vašeho obývacího pokoje, pracovny, ložnice či kdekoliv jinde. Krásně doplníte dalším nábytkem v zelené barvě nebo barvě přírodního dřeva.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál stojin: masivní bukové dřevo

Barva stojin: zelená

Materiál polic: mdf dřevovláknité desky

Barva polic: zelená

Rozměry knihovny vxšxh: 190x224x25 cm

Tento produkt si můžete zakoupit online na stránkách ISOLUND.

MONTÁŽ A PÉČE

BRIDGE je velmi snadno instalovatelný na stěnu. Nutno přimontovat dubové stojiny, na ně upevnit police a máte hotovo. Péče o knihovnu je velmi jednoduchá a spočívá v neustálém čištění prachu a nečistot. Prach odebírejte vlhkým hadříkem.

TENZO Nástěnná knihovna BRIDGE

Jak vidíte, nástěnná knihovna BRIDGE je krásným a elegantním kus zeleného nábytku, který dokonale doplní váš interiér. Systém skládající se z rovných a členitých částí nabízí možnosti montáže a upravování, takže můžete mít knihovnu vždy ve své oblíbené verzi. I díky tomuto aspektu se jedná o velmi praktický produkt, který ocení každý, kdo má rád kvalitní a stylový nábytek.