Socha Lenoa z týkového dřeva od Bloomingville vysoká 70 cm

Vybrat tu správnou dekoraci nebo sošku, to už je vcelku umění. Pokud se ale váš interiér nese v přírodně skandinávském stylu, pak k vám skvěle padnou doplňky od dánské značky Bloomingville. Naturální materiály a tóny i organické tvary těchto kousků vnesou k vám domů harmonii i hřejivost.

Bloomingville – značka přírodních doplňků

Značka Bloomingville se zaměřuje především na dekorace a doplňky do domácnosti, které si získaly velkou oblibu u většiny zákazníků. Výrobky této značky jsou navrženy tak, aby dokonale zapadaly do moderního interiéru a tvořily s ním jednotný celek.

Socha Lenoa – jedinečný kousek od Bloomingville, který nezůstane přehlédnutý. Tato socha vysoká 70 cm je ručně vyrobená z týkového dřeva, což jí dodává neopakovatelnou strukturu a texturu povrchu. Socha je svým designem velmi jednoduchá, jen s minimem detailů, ale to právě dává tomuto kousku takový charakter a osobitost.

Skandinávský styl

Pokud vám není cizí styl skandinávského interiéru, tak s touto sochou určitě uděláte dobrou volbu. Skandinávský styl se vyznačuje jasnými barvami, jednoduchými liniemi a minimalistickým designem. Dominují zde především přírodní materiály, jako je dřevo, kámen či vlna.

Socha Lenoa vychází z tohoto stylu perfektně. Je velmi minimalistická, čistá a působí velmi přirozeně. Díky tomu dokáže skýt nepřeberné množství možností, jak ji zakomponovat do domácího prostředí.

Dekorace do každého interiéru

Socha je vhodná i do jiných typů interiérů. Jednoduchý design umožňuje, aby socha vynikla i v prostředí s náročným designovým pojetím. Svým rozměrem 70cm je výrazným prvkem a stává se tak centrem pozornosti místnosti.

Využít ji můžete v obývacím pokoji, kde dokáže skrýt nevzhlednou část nábytku či vyplnit nevyužitý prostor. Sochu můžete umístit i do ložnice, kde podtrhne teplou atmosféru a romantické dojmy.

Využijte možnosti a nakombinujte tento kousek s ostatními produkty značky Bloomingville. Určitě si tak zvýšíte harmonii interiéru a učiníte z něj jedinečné místo pro relaxaci a odpočinek.

Závěr

Doplněk do interiéru, jako je socha Lenoa od Bloomingville, má větší význam, než by se na první pohled mohlo zdát. Praktická funkce zcela ustupuje do pozadí a důležitá je spíše estetická hodnota. Výslednou atmosféru pak zcela ovlivní to, jak se dokážete o svůj interiér postarat a naladit ho na správné vlny.

Socha Lenoa nabízí právě tu správnou dávku eleganci, vkusu a především harmonie pro vaše bydlení. Jestliže se v něm setkávají základní prvky skandinávského designu s organickým materiálem týkve a ruční prací přizpůsobené detailům, nejde o jednoduchý dekorační prvek, ale o originální umělecký kousek, který navíc dokáže vést zvednutou zrakovou linku. Udělejte si radost a vyzkoušejte to sami. Nakupujte na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/socha-z-tykoveho-dreva-bloomingville-lenoa-vyska-70-cm.