Sleva na zdravotní matraci BOPPARD ve velikosti 90×200 cm s výškou 18 cm!

Zdravotní matrace BOPPARD ve velikosti 90×200 cm a výšce 18 cm je nyní dostupná se slevou! Tato matrace je vyrobena z vysoce odolných HR studených pěn, což ji činí velmi kvalitní a trvanlivou. Navíc nabízí dvě strany tuhosti, což znamená, že si můžete vybrat, zda chcete na ní spát na měkčí nebo tužší straně.

Matrace z odolných materiálů pro vaše zdraví

Proč si vybrat právě tuto zdravotní matraci BOPPARD? Hlavním důvodem je její vysoká kvalita a odolnost. Matrace je vyrobena z HR studených pěn, které jsou díky své struktuře velmi odolné vůči deformacím. Dále nabízí dvě strany tuhosti, což umožňuje každému uživateli si vybrat, jakou tvrdost preferuje.

Také nelepené jádro matrace zajistí vynikající hygienu. Díky tomu, že jádro matrace není lepené a není tedy nutné ho lepit pomocí lepidel, může se matrace lépe a snadněji čistit. Stačí pouze vyndat potah a vložit ho do pračky.

Velikost a nosnost matrace

Matrace BOPPARD s velikostí 90×200 cm a výškou 18 cm, nabízí potřebný prostor a pohodlí pro každého uživatele. Takhle veliká matrace je vhodná i pro osoby s vyšší postavou. Matrace má tuhost 3/4 na stupnici 1-5 a nosnost matrace je až 130kg.

Pro lamelový i pevný rošt

Matrace BOPPARD je vhodná pro použití jak na pevném roštu, tak i na lamelovém roštu. To znamená, že si můžete vybrat kteroukoliv variantu, která vám vyhovuje nejvíce.

Barevné provedení pěny se může lišit bez vlivu na kvalitu matrace.

Nečekejte a více se dozvězte o této zdravotní matraci BOPPARD 90×200 cm s výškou 18 cm. Získáte ji nyní se slevou na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/zdravotni-matrace-boppard-90m200-cm-vyska-18-cm-doprodej

Zdravotní matrace BOPPARD