Simple sklenice: 6 kusů s objemem 0,52 litru


Sklenice pro každou příležitost

Simple sklenice jsou skvělou volbou pro každou domácnost. Elegantní a jednoduchý design se hodí ke každému interiéru a sklenice je dost velká na oblíbené osvěžující nealko nápoje, vodu, domácí limonády, džusy i míchané drinky nebo malé pivo.

Vysoce kvalitní zpracování

Tato vyšší sklenice má masivní dno, díky čemuž bude stabilní. Má hladký, jemně zabroušený okraj pro pohodlné pití. Sklenice je vyrobena z kvalitního skla značky Bohemia Crystal z produkce firmy Crystalex, což zaručuje vysokou kvalitu materiálu i zpracování.

Možnost mytí v myčce na nádobí

Lze ji mýt v myčce na nádobí, ale je nutné použití jemných čisticích prostředků určených na sklo a pečlivě rovnat do myčky, aby ostatní předměty skleničku nepoškodily. Díky tomu vám Simple sklenice nabízí pohodlnost a snadnou údržbu.

Praktický balení

Balíček obsahuje celkem šest sklenic, takže máte dostatečné množství pro rodinné pohostení nebo setkání s přáteli. Každá sklenice má objem 0,52 litru, což je ideální velikost pro oblíbené nápoje.

simple sklenice

Zakoupit můžete na Velkynabytek.cz

Závěrem, pokud hledáte velmi kvalitní sklenice pro každodenní použití, potom byste měli zvážit Simple sklenice. Vynikající design, robustnost a sofistikovanost jsou všechny vlastnosti, které nejlepší sklenice musí mít. Zakoupit si je můžete na Velkynabytek.cz v praktickém balení po šesti kusech.