Rohový regál ROUGE z masivu borovice s efektním mořením

Získáte nejen praktický úložný prostor, ale i krásné a kvalitní dřevěné vybavení s výrazným vzhledem. Tento rohový regál ROUGE z masivu borovice s efektním mořením je ideálním kouskem nábytku pro každý interiér. A to nejen díky jeho designu, ale také díky praktické využitelnosti. Regál bude perfektně zapadat do rohu místnosti a poskytne vám dostatek prostoru pro umístění knížek, dekorací, váz a dalších předmětů.

Barva

Vyberte si barvu, která nejlépe zapadne do vaší domácnosti. Regál je vyráběn v několika barevných provedeních, které lze snadno sladit s ostatním nábytkem.

Rohový regál ROUGE z masivu borovice s efektním mořením

Materiál a rozměry

Regál je vyroben z masivu borovice a disponuje rozměry 30 x 106 x 30 cm. Tyto kompaktní rozměry zaručují, že se regál vejde do každé místnosti a navíc je velmi stabilní a odolný.

Demontáž a záruka

Regál je dodáván v demontu, což umožňuje snadnou manipulaci a transport. Po složení získáte krásný kus nábytku, který bude ozdobou každého interiéru. Regál je vybaven 24 měsíční zárukou, takže se nemusíte obávat o jeho kvalitu a spolehlivost.

Zkuste si pořídit tento regál na webu Velký nábytek na stránce https://www.velkynabytek.cz/produkt/rohovy-regal-rouge-masiv-borovice-moreni. Určitě nebudete litovat!