Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny: Stylový kousek do vašeho interiéru


Designové křeslo se sametovým čalouněním a prvky inspirovanými stylem art deco

Sassy Granny je designový kousek od značky Bold Monkey, který vyniká svým originálním a nepřehlédnutelným designem. Toto lounge křeslo kombinuje okrově žlutou barvu se sametovým čalouněním a jemným geometrickým vzorem na lemování. Tento prvek inspirovaný stylem art deco mu dodává charakteristický vzhled, který se bude hodit do každého designového interiéru.

Elegantní design a komfort

Křeslo Sassy Granny se neomezuje jen na svůj originální design, ale nabízí také vysokou úroveň komfortu. Sametové čalounění je příjemné na dotek a křeslo dodává pocit pohodlí i při delším sezení. Podnoží ve zlaté barvě udělá z křesla elegantní kousek, který skvěle zapadne do každého designového interiéru.

Určeno pro domácí i komerční prostředí

Křeslo Sassy Granny je vhodné nejen do domácího prostředí, ale i do komerčních prostor, jako jsou hotely, přijímací haly apod. Potěší také přítomnost FFRs certifikátu, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti. Tento fakt ho činí bezpečným i pro komerční využití.

Jak křeslo udržovat v čistotě

K čištění křesla Sassy Granny doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Závěr

Designové křeslo Sassy Granny od značky Bold Monkey je stylový a pohodlný kousek, který dodá vášmu interiéru unikátní vzhled. Jeho okrově žlutá barva a prvky inspirované stylem art deco ho činí velmi originálním. Křeslo je vhodné jak do domácího prostředí, tak i do komerčních prostor, a navíc splňuje normy pro nehořlavost. Vyberte si svůj kousek Sassy Granny na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/okrove-zlute-sametove-lounge-kreslo-bold-monkey-sassy-granny.

Okrově žluté sametové lounge křeslo Bold Monkey Sassy Granny
Detail lounge křesla Bold Monkey Sassy Granny