Novinka na trhu: Stilista Nástěnná police Volato 80 cm v modré barvě

Díky maximální nosnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži.

Upozornění: Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží.

Technické údaje:

  • Rozměry: 80 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v)
  • Materiál: MDF deska, ocelový rám v profilu U
  • Dýha: PVC
  • Barva: modrá
  • Maximální nosnost: 10 kg
  • Hmotnost: cca 2,5 kg

Pokud hledáte praktickou a zároveň designovou police, potom je pro vás nástěnná police Volato od Stilisty tím pravým řešením. Tato police vás zaujme jednak svým elegantním vzhledem v modré barvě, ale také svou maximální nosností 10 kg, díky které se na ni můžete bez obav umístit i těžší věci.

Police má rozměry 80 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v) a skládá se z MDF desky a ocelového rámu v profilu U, což z ní dělá velmi pevnou a odolnou konstrukci. Díky tomuto materiálu je police lehká, váží pouze cca 2,5 kg, což usnadní její instalaci.

Nástěnná police Volato vás zaujme svým praktickým řešením. Na spodní straně police jsou totiž umístěny dvě malé dirky, které jsou určené k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží. Tento systém umožňuje snadnou a rychlou montáž polic a zároveň zajišťuje jejich stabilitu.

Nástěnná police Volato je ideální volbou pro využití téměř v každé místnosti vašeho domu. V obývacím pokoji může sloužit jako místo pro umístění dekoračních předmětů, v kuchyni můžete na ni postavit kuchařské knihy a v dětském pokoji se na ni mohou umístit učebnice. Policí lze využít také ve spíži pro uskladnění potravin nebo jako výstavní místo pro váš oblíbený porcelán.

Nástěnná police Volato

Více informací o Stilista Nástěnné polici Volato 80 cm v modré barvě najdete na nabytekhned.cz.