Nová moderní obývací stěna LOCO 3 – dokonalý kus nábytku pro váš obývací pokoj v bílém lesku od MEBLINE

Hledáte kompletní a moderní řešení pro svůj obývací pokoj? Tak určitě nepřehlédněte novou designovou obývací stěnu LOCO 3 od značky MEBLINE. Tato stylová sestava v bílém lesku udělá váš interiér jedinečným. Navíc kombinace skleněných částí s lesklými laminovanými deskami a LED podsvětlením vytváří svěží a moderní dojem.

Sestava se skládá z následujících dílů:

  • Závěsná vitrína ze szkłem – 48/100/30cm
  • Komoda pod televizor/rádio – 165/33/40cm
  • Skříňka stojící s policemi – 80/102/30cm
  • Police závěsná malá – 110/20/18cm

Tato sestava vám poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň vynikne svou moderní a elegantní podobou. Vhodná pro každý obývací pokoj a pro každý vkus.

Specifické informace

Navíc, díky jejímu barevnému provedení v bílém lesku, které dodává prostorům pocit světlosti a vzdušnosti, můžete obývací stěnu LOCO 3 snadno sladit se svým interiérem. Materiálem je lamino, které je oblíbené pro svou odolnost a snadnou údržbu.

Pro svůj Wow efekt zcela jistě zarezonuje LED osvětlení, které může být přidáno za příplatek. Svítidla elegantně osvětlí celou obývací stěnu a vašemu pokoji dodají to správné kouzlo světla.

Dodatečné informace

Mezi výhody této moderní obývací stěny patří hladký povrch, který je snadno čistitelný, kvalita materiálů použitých při výrobě a důkladná kontrola kvality. Mimoto, tuto kvalitní sestavu si můžete pořídit s 24 měsíční zárukou, což Vám zaručí spokojenost pro dlouhou řadu let. Protože, nezapomeňme, když budete mít tuto stylovou obývací stěnu od MEBLINE, nebudete chtít jinou.

Pro více informací navštivte oficiální stránky isolund.cz.

Obývací stěna LOCO 3
Obývací stěna LOCO 3
Obývací stěna LOCO 3