Mondex – Sada 3 květináčů Neva III zlatá pro vaše rostlinky s elegancí


Představení produktu

Mondex – Sada 3 květináčů Neva III zlatá je skvělým řešením pro ty, kteří hledají eleganci a styl v kombinaci s praktičností. Tato sada tří keramických květináčů, ze série Neva značky Mondex, ve tvaru válce s módní barvou, dodá každému interiéru šmrnc.

Květináče jsou velmi kvalitní a vyrábějí se z vysoce odolného materiálu. Díky tomu budou vaše rostliny v tomto květináči snadno rostlé a budou vypadat nádherně. Skvělý design, promyšlená forma a vysoce odolný materiál spolu tvoří zajímavý produkt, který se bude hodit především do klasických a provensálských interiérů.

Vlastnosti a parametry produktu

Design

Sada tří květináčů, které jsou ve tvaru válce s módní barvou, dodají každému interiéru šmrnc. Tvar květináče je promyšlený a elegantní, přičemž i jednoduchost může být krásná. Květináče jsou zlaté, což jim dodává trochu luxusu a extravagantnosti.

Materiál

Květináče jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, který je pevný a téměř nerozbitný. Materiál je také odolný vůči vodě, takže se nemusíte bát, že rostliny znehodnotí váš nábytek.

Velikost a kapacita

Velikost květináčů je ideální pro menší a středně velké rostliny. Průměr květináče je 13 cm a výška 14 cm. Díky tomu je květináč dostatečně prostorný pro většinu rostlin.

Integrace s interiérem

Květináče se hodí především do klasických a provensálských interiérů, nicméně se dají velmi dobře kombinovat i s jinými styly. Zlatá barva květináčů dokáže vytvořit krásný kontrast s jinými barvami a materiály, jako je dřevo nebo kůže.

Kde si květináče zakoupit

Pokud vás sada 3 květináčů Neva III zlatá zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz. Cena sady se pohybuje kolem 600 Kč, což je skvělá cena za takový kvalitní produkt.

Závěr

Mondex – Sada 3 květináčů Neva III zlatá je ideálním řešením pro ty, kteří hledají zdobení svého domu s elegancí a krásným designem. Květináče jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, mají skvělou kapacitu a velikost a perfektně zapadnou do provensálských i jiných interiérů.

Pokud hledáte krásné a praktické řešení pro své rostliny, neváhejte a sáhněte po této nádherné sadě 3 květináčů od značky Mondex.