Moderní a pohodlné šedé žinylkové křeslo MICADONI Miley pro vaše relaxaci

Křeslo Miley od značky Micadoni je neuvěřitelně pohodlné a moderní. S jeho obloukovitě tvarovaným opěradlem se na něj budete chtít hned usadit a nevstanout. Propojením zakázkové výroby a kreativity designového studia Micadoni vzniká originální nábytek vysoké kvality a neobyčejného vzhledu. Křeslo Miley disponuje unikátní žinylkovou potahovou látkou, která je velmi příjemná na dotek a na pohled. Tkanina vytváří fascinující 3D strukturu se stínovým a lesklým efektem.

Žinylková potahová látka – příjemná až téměř hedvábná na dotek

Tkanina použitá na křeslo Miley je žinyl, což znamená, že má skvělou odolnost a snadnou údržbu. Materiál je velmi příjemný na dotek a na pohled imituje hedvábí. Probarvené nitě vytvářejí poutavou 3D strukturu se stínovým a lesklým efektem, který dodává křeslu sofistikovaný vzhled. Křeslo vypadá neobyčejně luxusně a určitě zaujme ve vašem interiéru. Tkanina je taktéž odolná proti oděru, což z něj dělá vhodný k nákupním centrům nebo kancelářím. Toto křeslo ale vynikne i v soukromých prostorách, jako je obývací pokoj, ložnice nebo pracovna.

Podmanivý design křesla Miley

Křeslo Miley má obloukovitě tvarované opěradlo, které se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Díky mírně zapuštěné základně vypadá, jako by se váš nábytek vznášel v oblacích. Křeslo Miley dodává každému interiéru dotek elegance a modernosti. V kombinaci s dalším nábytkem z kolekce Miley můžete vytvořit sedací soupravu, která bude vaše největší pohodlí. Křeslo je vhodné pro skandinávský nebo moderní styl. Jeho design se mírně odchyluje od klasického tvaru a tento rozdíl ho dělá unikátním.

Šedé žinylkové křeslo MICADONI Miley

Vyberte si variantu čalounění, která vám nejvíce vyhovuje

Křeslo Miley je dostupné v šedé barvě, která se hodí k většině interiérů. Pokud máte zájem o jinou barvu nebo variantu potahové látky, neváhejte nás kontaktovat. Naše produkty jsou vyrobeny na zakázku, proto se budeme snažit vyjít vstříc vašim specifickým požadavkům. Kval