MIKO Jídelní stůl Moris – moderní design ve velikosti 110×70 cm

MIKO Jídelní stůl Moris přináší do vašeho interiéru moderní design jménem Moris. Moris je vyráběn z laminové desky o tloušťce 18 mm a nohy jsou vyrobeny z masivního buku. Díky rozměru 110×70 cm je ideální pro menší prostory a zároveň dokáže pojmout až 4 osoby.

Provedení

MIKO Jídelní stůl Moris je v nabídce jak v rozkládací, tak nerozkládací variantě. U rozkládací varianty se velikost stolu prodlouží o dalších 40 cm. Rozkládací mechanismus je velmi jednoduchý a bez problémů ho zvládne obsloužit každý.

Povrchová úprava

Povrch jídelního stolu MIKO Moris je vyroben z lamina, což zaručuje odolnost a snadnou údržbu. Díky povrchové úpravě, ve které se prolínají techniky moření a lakování, získává Moris svůj elegantní vzhled. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

U jídelního stolu MIKO Moris se nemusíte bát o jeho stabilitu. Nohy, vyrobené z masivního buku, jsou pevné a prakticky neotřesitelné. Kromě toho se skvěle hodí i ke křeslům MIKO, která najdete na stránkách www.skvelynabytek.cz.

jídelní stůl MIKO Moris

Celkově lze říct, že MIKO Jídelní stůl Moris je skvělou volbou pro ty, kteří upřednostňují moderní design, kvalitní materiály a praktickost. Je snadno kombinovatelný s dalšími kousky nábytku a umožňuje vám skvěle využít váš jídelní prostor.