MAHARASH rohová komoda – krása kaštanového dřeva

MAHARASH rohová komoda je jedním z nejkrásnějších kusů nábytku, který vám můžeme nabídnout. Jeho hlavní předností je elegancia a dokonalost každého detailu. Pokud toužíte po kráse kaštanového dřeva, tato rohová komoda je tou správnou volbou.

Klasická kolekce

MAHARASH rohová komoda patří do klasické kolekce nábytku. Její ozdobné okraje, sokly a dvířka vyzařují skutečnou eleganci, na kterou nezapomenete.

Subtilní úchyty

Úhledný nábytek je svým způsobem módní výrok a stylovou výzvou pro každého, komu záleží na kvalitě a vkusu. Komoda MAHARASH se subtilními úchyty nezůstane v pozadí.

Jednotná barva kaštan

Současný design a jednotná barva kaštan dává komodě MAHARASH jedinečný vzhled, který si zamiluje každý, kdo touží po dokonalosti.

Komoda MAHARASH

Rohová vitrina ke komodě

Komoda MAHARASH je navíc doplněna elegantní rohovou vitrínou ENAD 1 WN, kterou si můžete dokoupit a tím dovést celý nábytek k naprosté dokonalosti.

24 měsíců záruka

MAHARASH rohová komoda je vyrobena z materiálu LTD+MDF a dodává se v demontu. Výhodou nejen designu, ale i prodejce je to, že vám za tuto krásu poskytne celých 24 měsíců záruku.

Chcete-li získat tu nejkrásnější rohovou komodu, neváhejte a vyberte si MAHARASH rohovou komodu na našich stránkách! Vaše spokojenost je naší prioritou.