Kancelářské křeslo DMQ Karo – elegantní design a kvalitní materiály

Kancelářská židle Karo přesvědčí nejen svým moderním vzhledem, ale také pohodlím, které poskytuje.

Jeho kvalitní koženkové čalounění a snadno udržovatelný potah zajišťují příjemné sezení i po několik hodin. Kromě toho je výška sedadla plynule nastavitelná a zaručuje ergonomické sezení.

Kancelářská židle Karo je navíc vybavena houpacím mechanismem, který zajišťuje větší volnost pohybu. Díky čalouněným područkám získáte vyšší úroveň komfortu.

Stabilní základ pro bezpečné sezení

Otočná židle stojí na stabilním kovovém rámu chromového vzhledu s pěti kolečky s hladkým pojezdem. Takže se můžete pohybovat, aniž byste museli stát a zvedat židli. To vám ušetří spoustu času i energie.

Kancelářské křeslo Karo skvěle zapadne jak do kanceláře, tak do domácí pracovny.

Kancelářské křeslo DMQ Karo

Nastavte si správnou výšku sedadla

Je velmi důležité, abyste měli správnou výšku sedadla, aby vaše nohy byly v optimálním úhlu k podlaze. To vám pomůže udržet správnou pozici těla a minimalizovat bolesti zad a další zdravotní problémy spojené s neergonomickým sezením.

S kancelářským křeslem Karo si můžete snadno a rychle nastavit výšku sedadla podle svých individuálních potřeb.

Kancelářské křeslo DMQ Karo

Závěr

Pokud hledáte moderní, pohodlné a ergonomické kancelářské křeslo, pak je DMQ Karo tou správnou volbou pro vás. Jeho elegantní design a kvalitní materiály zajistí vaše pohodlí a vytvoří dokonalou pracovní atmosféru.

Navíc si můžete zakoupit toto křeslo na adrese https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/dmq-cerne-kozenkove-kancelarske-kreslo-karo za velmi přijatelnou cenu.