Idea Skříň 5 dveřová – moderní design a kvalitní lakované provedení

Lakovaná čtyřdvéřová skříň v provedení masiv borovice bude ozdobou každého pokoje. Robustní skříň je prakticky rozdělena do několika části. Pravá a levá část skříně disponuje otočnými dveřmi, za kterými najdete police a šatní tyč. Ve střední části se nachází menší otočné dveře a čtyři praktické zásuvky s kovovými pojezdy.

Do skříně tak přehledně uložíte veškerou garderobu včetně spodního prádla.

Na velké skříni dokonale vynikne kresba dřeva. Nábytek v přírodním lakovaném odstínu si vás získá.

Pokud i tak vám dojde místo, stačí zakoupit nástavec 8855.

Provedení

Skříň je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost nábytku. Dveře skříně jsou kvalitně zpracovány a mají v sobě pevné panty, které snadno unesou váhu všech vašich věcí. Povrch skříně je potažen vysokým leskem, který vytváří moderní a elegantní vzhled.

Proč si vybrat právě tuto skříň? Je to proto, že skříň Idea 5 dveřová nabízí dostatek úložného prostoru a při jejím používání vás jistě potěší, jak je jednoduchá a praktická.

Idea skříň 5 dveřová je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, praktický a elegantní nábytek pro svůj domov. Tento kus nábytku dokonale zapadne do jakékoliv moderní domácnosti a působí jako skvělý doplněk. Tento produkt si můžete zakoupit na www.atcomplet.cz.

Zboží je dodáváno v demontu.

Idea skříň 5 dveřová

Proč váhat? S touto moderní skříní si užijete jak praktičnost, tak krásný design!