Elegantní a pohodlná barová židle Tergi pro vaši kuchyň nebo bar v tmavě zelené sametové barvě s výškou 65 cm


Elegantní a pohodlná barová židle Tergi

Tmavě zelená sametová barva pro váš interiér

Barová židle Tergi je ideální volbou pro váš bar nebo kuchyň. Její čalounění z kvalitního sametu v tmavě zelené barvě okouzlí vaše přátele a dodá vašemu interiéru nadčasový design a osobitou atmosféru. Vysokou kvalitu čalounění zaručí dlouhodobou životnost židle, takže se nemusíte bát, že by se vám po několika použitích sametové polstrování poškodilo.

Stabilní kovová podnož

Barová židle Tergi má stabilní kovovou podnož černé barvy, takže se nemusíte bát, že by židle při používání nestála pevně a byly by s ní problémy. Díky této kovové podnoži navíc židle získává na moderním vzhledu, který se hodí do novějších interiérů.

Výška 65 cm pro pohodlné sezení

Barová židle Tergi má výšku 65 cm, takže zaručí pohodlné sezení. Díky této výšce budete mít vždy přehled a pohodlně se budete moci najíst nebo napít. Navíc díky kvalitnímu čalounění se vám nebude židle tlačit do zad, což oceníte zejména po delším sezení.

Jednoduché čištění

Jak již bylo zmíněno, čalounění barové židle Tergi je z kvalitního sametu. Při čištění této sametové látky doporučujeme použít bavlněný hadřík nebo kousek sametu namočený vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa. Kdybyste měli pochybnosti o správném způsobu čištění, neváhejte se obrátit na prodejce s dotazy.

Pro více informací si můžete koupit vámi vybranou barovou židli Tergi na nabytekted.cz.

Barová židle Tergi

Závěr

Pokud hledáte elegantní a pohodlnou barovou židli, která ozvláštní vaše interiéry a dodá jim nadčasový design, barová židle Tergi je ideální volbou pro vás. Její kvalitní čalounění v kombinaci s pevnou kovovou podnoží a výškou 65 cm zaručí vaše pohodlí při sezení. Navíc je snadno udržovatelná, takže se o ni nemusíte bát.