Dětský polštářek se lvem od Mike & Co. s příměsí bavlny


Není to jen obyčejný polštářek

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Perfektně praný a udržovaný

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

detsky-polstarek-s-primesi-bavlny-mike-co-new-york-pillow-toy-lion-33-x-28-cm

Nejen na spaní

Polštářek se lvem se dá využít nejen pro spaní, ale dokáže být i skvělou hračkou pro vaše dítě. Bude ho bavit hrát si s ním, držet ho objímající se a třeba si i hrát s ním na vodě. To se vám snad stalo už někdy s polštářkem? Určitě ne s takovýmto kouskem!

detsky-polstarek-s-primesi-bavlny-mike-co-new-york-pillow-toy-lion-33-x-28-cm

Podpora české výroby

Mike & Co. je česká firma, která se specializuje na výrobu dětských a kojeneckých hraček a doplňků. Jejich výrobky jsou kvalitní, bezpečné a navíc mají nadčasový design. Takže pokud podporujete českou výrobu, s tímto polštářkem nic nezkazíte.

Závěr

Dětský polštářek s lvem od Mike & Co. s příměsí bavlny je nejen skvělým prostředkem pro klidné spaní vašich ratolestí, ale dokáže být i skvělou hračkou pro všechny hravé děti. Kromě toho podpoříte českou výrobu a navíc ho můžete snadno udržovat praním v pračce na jemný režim. Určitě stojí za to, aby se k němu vaše dítě mohlo každou noc přitulit.