Bílý dřevěný úložný box iDesign Eco Handled s víkem – 21,3 x 21,3 cm


Úvod

Značka iDesign je firma, která se specializuje na výrobu praktických a udržitelných domácích doplňků. Jsou to kousky, které dokážou zlepšit funkčnost domova a zároveň sází na udržitelnost a ekologičnost. Jedním z takových produktů je i bílý dřevěný úložný box s víkem iDesign Eco Handled o rozměrech 21,3 x 21,3 cm.

Bílý a praktický

Box je vyroben z odolného polypropylenu, což zaručuje vysokou odolnost v čase. Další předností tohoto boxu je jeho bílá barva, díky které se snadno sladí s vaším interiérem. Navíc box disponuje padnoucím vínkem ze dřeva paulownia, které dokáže uschovat nejrůznější drobné předměty.

Ukryjte v něm své věci

Eco box od iDesignu patří mezi skvělé pomocníky, když se rozhodnete, že vaše domácnost potřebuje úložné místo. Nejenže je lehký a snadno přenosný, ale je také velmi prostorný. Uložíte do něj své kancelářské potřeby, nabíječky a další drobnosti, které potřebujete mít po ruce.

Ušetřete místo

Dále výrobce zahrnul do designu i tzv. drážky na víku, díky kterým je možné skládat boxy na sebe a tím ušetřit místo. Je to velmi praktické řešení, pokud máte doma hodně drobností a jiných věcí, které potřebujete mít stále po ruce.

Ekologický box

Eco box iDesignu není jen praktický, ale také velmi ekologický. Výrobce si totiž troufá tvrdit, že i malé změny ve spotřebě spotřebičů a doplňků mohou vést k velkým výsledkům do budoucnosti naší planety. Proto jsou všechny produkty iDesignu vyrobeny s ohledem na udržitelnost a snižování spotřeby zdrojů.

Simona zákazníků velmi spokojena

Zákazníci si tento box oblíbili a jsou s ním velmi spokojeni. Například Simona z Prahy nám řekla, že box je velmi praktický a užitečný do domácnosti. „Nyní jim mám všechny své kancelářské potřeby a pár dalších věcí všechny na jednom místě a ty krásně ladí s mým interiérem“, dodala na závěr.

Závěr

Bílý dřevěný úložný box iDesign Eco Handled s víkem o rozměrech 21,3 x 21,3 cm je skvělým pomocníkem vašeho domova. Ačkoli se na první pohled může zdát jako jednoduchý doplněk, dokáže ulehčit život a ušetřit místo. Být praktický a udržitelný z výroby se stal pro značku iDesign prioritou a bílý eco box to perfektně ilustruuje. Pokud tedy hledáte praktický a krásný doplněk, zkuste tento box na uložení svých věcí. Nasbírejte ho na webu kupsinabytek.cz!