Bílá látková trojmístná pohovka MICADONI Goct – velký komfort a eleganci do vašeho interiéru


Pohodlí s novým nábytkem MICADONI Goct

Pokud hledáte kvalitní a elegantní pohovku pro váš obývací pokoj, značka MICADONI má pro vás skvělou volbu. Nová trojmístná pohovka Goct nabízí mimořádné pohodlí a zároveň oplývá klasickou elegancí, která okouzlí každého návštěvníka. Pohovka Goct je vyrobena z kvalitní strukturované tkaniny, která je velmi příjemná na dotek a zároveň odolná proti oděru.

Barvy a certifikace látky

Látku pohovky Goct lze vybírat v mnoha různých barvách, a tak ji můžete bez problémů přizpůsobit stylu vašeho obývacího pokoje. Navíc má tato tkanina certifikát Oeko-Tex®, který zaručuje vysokou kvalitu a bezpečí výrobku.

Individuální výroba na zakázku

Látková trojmístná pohovka Goct se vyrábí na zakázku, a proto se každý kus nábytku stává originálem. Jelikož se jedná o výrobek na zakázku, platí pro něj individuální obchodní podmínky, konkrétně podle odstavce 3.6.

Tipy na péči o pohovku MICADONI Goct

Pokud si pořídíte tuto elegantní pohovku pro váš obývací pokoj, je důležité ji správně udržovat. Zde je několik tipů, jak se o ni starat:

Čištění měkkým kartáčem
Pohovku Goct lze čistit pomocí měkkého kartáče, aby se tkanina nezničila silným třením.

Neotravujte vysavačem
Vyhněte se vysávání pohovky Goct, protože může způsobit poškození látky.

Odstraňování skvrn
Pokud se na pohovce objeví mokré nebo mastné skvrny, použijte hedvábný papír a vlhkou měkkou houbu. Nepoužívajte tvrdé čisticí prostředky nebo třikrát silně na tkaniny.

Závěr

Pokud hledáte stylový, pohodlný a elegantní nábytek do vašeho obývacího pokoje, pohovka Goct od značky MICADONI je tím pravým výběrem. Její kvalitní strukturovaná tkanina, originální výroba na zakázku a snadná údržba jsou jen některé z jejích klíčových výhod. Jestli máte zájem, podívejte se na detailní informace o pohovce Goct na webových stránkách https://www.velkynabytek.cz/produkt/bila-latkova-trojmistna-pohovka-micadoni-goct-240-cm. Spojte se s prodejcem a získejte svůj vlastní originál, který okouzlí nejen vás, ale i vaše návštěvníky.