Barová židle BIZZOTTO PIPER v hnědé barvě – 0733336


O PRODUKTU

Nabízíme Vám kvalitní a stylovou barovou židli od italské firmy BIZZOTTO. Jedná se o model PIPER v hnědé barvě, který vypadá velmi elegantně a moderně. Tuto židli můžete využít k posezení u barového pultu nebo u kuchyňského ostrova. Díky nastavitelné výšce a odpočívadlu na nohy si můžete být jisti, že Vám bude sedět pohodlně a ergonomicky.

Nastavitelná vintage barová židle PIPER od italské firmy stylového nábytku BIZZOTTO. PIPER je v provedení matně šedého kovového rámu a polyuretanové výplně kulatého podsedáku, potaženého hnědou imitací kůže. U této židle si můžete nastavit její výšku podle vás, což je velkou výhodou. Pro ještě větší pohodlí, vám poslouží odpočívadlo na nohy.

Barová židle BIZZOTTO PIPER v hnědé barvě

S ČÍM LADIT

Tato minimalistická barová židle je skvělým společníkem do moderních interiérů s prvky vintage stylu. Krásně sladíte ve světlém i tmavém prostoru ve vašich kuchyních, u designových barových stolů.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: matně šedá ocel

Materiál sedáku: imitace kůže

Barva sedáku: hnědá

Rozměr vxšxh: 64-85x35x35 cm

Průměr sedáku: 35cm

Detail barové židle BIZZOTTO PIPER v hnědé barvě

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: otírat vlhkým hadříkem

Přesvědčte se o kvalitě a eleganci této barové židle od italského výrobce BIZZOTTO a obohaťte svůj domov o moderní kousek nábytku.

Barová židle BIZZOTTO PIPER v hnědé barvě na www.nabytekprozivot.cz